odzyskiwanie danych, odzyskiwanie danych z dysku twardego, laboratorium danych

Odzyskiwanie danych

Straciłeś dane ze swojego urządzenia? To jeszcze nie koniec!

Teraz szybko Wyłącz swoje uszkodzone urządzenie i niezwłocznie skontaktuj się z Nami Nośnik możesz dostarczyć osobiście lub przesłać go za pomocą spedycji do Nas.

Nasi technicy na co dzień mają do czynienia z najgorszymi oraz najtrudniejszymi przypadkami utraty danych przez klientów. Na szczęście dzięki zdobytej wiedzy, którą osiągnęli podczas uczestnictwa w licznych szkoleniach i mogą się pochwalić ogromną skutecznością odzyskiwania utraconych danych.

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z dysków twardych, macierzy RAID kart pamięci, pendriwów i wielu innych nośników. Nasi technicy potrafią odzyskać dane z macierzy RAID z praktycznie każdego rodzaju uszkodzenia np. w przypadku: awarii zasilania, uszkodzenie jednego lub kilku dysków, zaszyfrowanie wirusem, awaria kontrolera, niewłaściwej przebudowy macierzy oraz wiele innych.

Jako jedni z nielicznych w Polsce Nasi technicy są w stanie co najważniejsze potrafią odzyskać dane z zaszyfrowanych bazy danych.
Obsługiwane przez naszych techników bazy to między innymi: Subiekt, Optima, Płatnik, Symfonia, Outlook, Thunderbird i wiele innych.