Naprawa aparatów - Serwis komputerowy Częstochowa - Rookers

Naprawa aparatów

Do naprawa aparatów fotograficznych używamy części oryginalnych lub wysokiej klasy zamienników. Wszystko dotyczące naprawy jest ustalane z klientem po diagnozie sprzętu oraz stwierdzeniu stopnia uszkodzenia.
W pierwszej kolejności staramy się zawsze  naprawa aparatów fotograficznych, cyfrowych i  podzespoły sprzętu niż wymieniać całe podzespoły, dzięki czemu nie narażamy Państwa na niepotrzebne i często wyższe koszty całych elementów.
Aby dostarczyć nam sprzęt do diagnozy zapraszamy do kontaktu z nami, wszelkie informacje znajdą Państwo w zakładce kontakt na naszej stronie.
W naszym serwisie aparatów fotograficznych częstochowa znajdą Państwo ofertę dla siebie. Zajmujemy się naprawami aparatów nikon, pentax, canon, sony, panasonic oraz wielu innych producentów. W ofercie posiadamy również możliwość sprowadzania akcesorii do aparatów na zamówienie indywidualne pod klienta.
Wszelkie naprawy sprzętu fotograficznego wykonujemy na miejscu w Częstochowie, więc nie ma obawy, że muszą Państwo sprzęt do nas dostarczyć a później jest on gdzieś odsyłany poza obręby miasta. Często jest możliwość sprowadzenia taniej części do aparatów czy lamp błyskowych z zagranicy, gdzie ich ceny są dużo niższe niż u dystrybutor ów w naszym kraju lub zwyczajnie też ich w Polsce po prostu nie ma.
Zdajemy sobie mimo wszystko sprawę z faktu, iż nie każdy klient, który do Nas trafia jest z naszego miasta a mimo wszystko chciałby skorzystać z naprawa aparatów fotograficznych częstochowa dlatego też serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wysłania nam sprzętu za pomocą przesyłki kurierskiej. Jest to bezpieczna droga wysyłki sprzętu i jednocześnie możliwość zrobienia przez nasz serwis usługi dla Państwa.
Oddając swój sprzęt do naszego serwisu mogą być Państwo pewni, że powierzony nam sprzęt zostanie naprawiony zgodnie z techniką serwisową a koszty związane z naprawą otrzymają Państwo po diagnozie.

Nasza firma oferuje Państwu serwis aparatów fotograficznych:

– cyfrowych
 serwis nikon
– lustrzanek (SLR); cyfrowych
– aparatów kompaktowych
– obiektywów AF i mechanicznych
– lamp błyskowych dedykowanych
– oraz wiele innych wiodących producentów aparatów fotograficznych cyfrowych i innych.