Naprawa, Serwis laptopów Częstochowa - Rookers

Naprawa laptopów

Nie masz się co martwić, nasz serwis laptopów Częstochowa Rookers Computers zrobi co w jego mocy żeby zdiagnozować i naprawić problem.

Czyszczenie wnętrza laptopa, naprawa płyt głównych w laptopach, wymiana układów BGA, SMD, zmiana dysku twardego na większy, zwiększenie pamięci RAM, naprawa karty graficznej lub jej wymiana, naprawa uszkodzonego zasilania w laptopie, wymiana gniazda zasilającego lub USB, E-SATA, wymiana zalanej klawiatury czy też montaż matrycy dla naszego serwis laptopów Częstochowa to żaden problem. Masz problem z systemem operacyjnym, zawieszają się programy bądź chodzi on niestabilnie – wszystko jest do opanowania. W naszym serwisie, naprawa laptopów Częstochowa jeśli jest potrzebny reballing, wymiana mostka  lub grafiki BGA, wymiana SMD czy też naprawa układu zasilania to bez problemu zrobimy to w naszym serwisie laptopów.

Podstawowa rzecz o której musisz pamiętać użytkując laptopa – nie trzymaj laptopa na kolanach – mimo, iż myślisz, że on to lubi , w pościeli, wystrzegaj się trzymania go na wszelkiego typu obrusach i innych materiałach, ponieważ zatykasz mu dopływ powietrza. Jeśli musisz używać laptopa np. w łóżku zaopatrz się w podstawkę chłodzącą, jeśli nie wiesz jaką zapytaj nas – zawsze doradzimy.

Każde urządzenie elektryczne lub elektroniczne wyposażone jest w układ chłodzenia pasywny lub aktywny (z wiatrakiem) oraz jest narażone jest na uszkodzenia spowodowane zabrudzeniem owego układu chłodzenia i ciągłą wymianą powietrza zimne<->ciepłe.
Niezależnie od tego czy nasz laptop pracuje w domu, w biurze czy na hali produkcyjnej zaleca się systematyczne, cykliczne czyszczenie układów chłodzenia, w której skład wchodzą w naszym serwisie laptopów Częstochowa wymiana past termo-przewodzących,  termo padów oraz konserwacja mechanicznych łożysk wiatraków.
Systematyczne czyszczenie układu chłodzenia w laptopie uchroni naszego laptopa przed przegraniem się podzespołów a co za tym idzie poważną awarią czy nawet w pewnych sytuacjach zapaleniem.
Czyszczenie laptopa to zazwyczaj koszt od 50 zł – 100 zł zależnie od modelu i dostępu do układu chłodzenia w laptopie.

W naprawa laptopów Częstochowa gwarantujemy naszym klientom profesjonalne usługi, posiadamy dostęp do nowych, porządnych części do laptopów oraz eksploatacji układów chłodzenia czy samych wiatraków. Korzystamy z produktów wiodących producentów oraz materiałów wysokiej jakości takich jak pasty termo-przewodzące czy termo padów.
Polecamy wszystkim obecnym i potencjalnym klientom skorzystanie z naszych porad jak również usług gdy zauważą w swoim laptopie problemy tupu: przestał działać wiatrak lub chodzi on bardzo głośno, obudowa laptopa jest bardzo ciepła co oznacza, że się on przegrzewa, samoczynnie wyłącza się, zawiesza podczas oglądania filmów,

Częste usterki w laptopach to między innymi: wyłamane/pęknięte zawiasy z obudowy, uszkodzona lub pęknięta matryca, laptop samoczynnie się wyłącza, zalanie klawiatury laptopa substancją ciekłą, brak obrazu na ekranie po włączeniu laptopa, bardzo mocne nagrzewanie się laptopa, laptop zawiesza się, wyskakują blue screeny lub, np. nie widzi
Wi-fi, napęd,  USB nie wykrywa urządzeń, na ekranie widoczne jest miganie lub kolorowe paski, zawiesza się podczas grania, biały ekran, uszkodzone jest gniazdo zasilania i nie styka po podpięciu z ładowarką.

Nasze najczęściej wykonywane przez Nasz serwis usługi zgłaszane przez klientów:
Mechanicznie wyłamane zawiasy z obudowy laptopa,
Pęknięta matryca w laptopie/netbooku – wymiana matryc
Komputer/laptop samoczynnie się wyłącza
Zalana klawiatura w laptopie
Czarny obraz  i zero reakcji po włączeniu komputera
Bardzo mocno nagrzewający się laptop
System operacyjny wolno chodzi, muli się, zawiesza
Laptop nie załącza się
Laptop przestał widzieć sieć Wi-fi
Napęd CD/DVD/BR nie dział
Sprzęt nie wykrywa urządzeń na USB
Migający ekran,
Komputer/laptop zawiesza się podczas pracy lub grania,
Biały obraz na monitorze/matrycy
Obluzowane lub uszkodzone gniazdo zasilania od ładowarki w laptopie
Re instalacja systemu Windows/OS X
Aktualizacja systemu operacyjnego
Wgrywanie oprogramowania użytkowego
Czyszczenie płyt głównych w laptopach po zalaniu
Wymiana wyrwanych, uszkodzonych gniazd USB/Lan/Com/Jack/E-SATA
Naprawa zasilania w laptopie/komputerze – sprzęt się nie uruchamia
Naprawa płyt głównych- BGA, SMD, zasilanie, BIOS itp.
Odzyskiwanie usuniętych plików – Kopiowanie danych klienta
Wymiana procesorów na nowe lub używane
Czyszczenie części elektronicznych (laptopów, komputerów, itp)w myjce ultra dźwiękowej
Czyszczenie wnętrza laptopa, konserwacja, wymiana chłodzenia past oraz termo padów odprowadzających ciepło
Grafika – wymiana, naprawa układów BGA
Wymiana dysku twardego, klawiatury, pamięci RAM, wiatraków itp.
Naprawa, wymiana obudowy laptopa
Wymiana układów graficznych BGA – gdy jest brak obrazu na ekranie

Szanuj swojego laptopa i dbaj o niego, gdyż musisz wiedzieć jedno – naprawy laptopa są niestety dużo droższe niż zwykłego PC-ta, także pamiętaj o tym gdy następnym razem będziesz nad nim jadł, pił czy zabierał go do łóżka.