O Nas - Serwis komputerowy Częstochowa - Rookers

Serwis komputerowy Częstochowa

Nasz serwis komputerowy został stworzony przez osoby, które z komputerami mają z styczność na co dzień i znają ich zalety jak również wady oraz interesują się nowinkami z branży IT. Każdy z Nas specjalizuje się w określonej dla siebie dziedzinie, nie zamykając się oczywiście na inne, dzięki czemu mają Państwo jako Nasi klienci pewność co do jakości wykonywania przez Nas usług.
Zajmujemy się serwisem począwszy od programów użytkowych, systemów operacyjnych poprzez naprawy płyt głównych laptopów czy montaże TV na ścianie. Posiadamy w swojej ofercie naprawy oraz sprzedaż wszelkich urządzeń komputerowych takich jak komputery, laptopy, drukarki, tablety czy uchwyty do telewizorów oraz Smart TV.

Naszym głównym celem i priorytetem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz zadowolenie klienta z wykonywanych przez Naszą firmę usług dla niego.
Oferujemy Państwu atrakcyjne, konkurencyjne ceny na nasze produkty jak również na wykonywane usługi.

 

Jeśli jest taka możliwość to staramy się
pomóc przez telefon lub poprzez połączenie z pomocą zdalną.

Często problemy są dość proste do rozwiązania bez konieczności wizyty u Państwa lub dowozu sprzętu komputerowego do naszej firmy.

Przede wszystkim jeśli masz problem ze sprzętem skontaktuj się wcześniej z nami i spróbujemy Ci pomóc przez telefon czy połączenie zdalne.

Kontakt z nami

9
Zawsze informujemy o kosztach naprawy po ekspertyzie lub w czasie rozmowy telefonicznej i nie zmieniamy ich w trakcie naprawy(wyjątkiem może być konieczność wymiany podzespołu czyli jego koszt).

Wybieramy sposób naprawy Państwa sprzętu komputerowego, w oparciu o nasze doświadczenie, wiedzę i Państwa potrzeby. Jeśli to możliwe czasowo to zawsze służymy Naszym klientom pomocą w sprawach związanych z użytkowaniem komputerów czy też  pomagamy z zakupem nowego sprzętu.
Nasz serwis komputerowy Częstochowa  oferuje Państwu przeglądy komputerów/laptopów, konserwacje układów chłodzenia, naprawy uszkodzonych sprzętów komputerowych, które są wykonywane przez naszych techników posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie w branży IT.

5

Pewnie myślą Państwo, że dodatkowo płacą za wykonane przez Nas usługi więcej z racji naszego doświadczenia oraz dokładności? Otóż odpowiedź brzmi NIE.

Zapewniamy niskie, konkurencyjne ceny, lecz naszym głównym atutem jest możliwie jak najszybszy czas diagnozy uszkodzonego sprzętu oraz jego naprawa na podzespołach wiodących producentów elektroniki. Pomożemy Państwu dobrać nowy  lub dodatkowy sprzęt do Państwa domu, biura tak, żeby był jak najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb.  Z racji, iż nasze ceny, są konkurencyjne to jedyne czego w zamian od Państwa oczekujemy to polecenia wśród rodziny i znajomych gdyż jesteśmy przekonani, że po wykonaniu dla Państwa usług będziecie zadowoleni z naszej współpracy.