Naprawa komputerów - Serwis komputerowy,pogotowie komputerowe Częstochowa - Rookers

Naprawa komputerów

W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie życie i przede wszystkim pracę bez urządzeń takich jak komputery. Największą popularnością cieszą się wśród użytkowników póki co  wszelkiego rodzaju tablety, smartphone, laptopy to jednak komputery stacjonarne zwane PC-tami nadal są w użyciu i ciężko dorównać ich mocy i parametrom urządzeniom mobilnym. Nadal są używane w instytucjach takich jak urzędy, banki, poczta oraz przede wszystkim wielu przedsiębiorstwach, ale i w wielu domach prywatnych posiada je wielu użytkowników. Spytacie dlaczego? Powiecie przecież są duże i niemobilne.  To dlatego, iż komputery stacjonarne przede wszystkim zapewniają ogromny komfort gdy praca ma charakter stacjonarny i nie ma konieczności przemieszczania się ze sprzętem jak również posiadają o wiele lepsze parametry niż urządzenia mobilne.
Jeśli i Ty jesteś również użytkownikiem PC-ta, a zaczął on sprawiać Ci jakiekolwiek problemy, lub jego jakiś podzespół uległ awarii – to nie martw się bo najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie kontakt z naszym profesjonalnym serwis komputerowy Częstochowa ROOKERS. Serwis Nasz  mimo, iż musi podążać za ciągle rozwijającym się rynkiem urządzeń mobilnych typu tablety, laptopy to mimo wszystko największe największym sentymentem i ogromną wiedzą możemy się pochwalić przy naprawie tradycyjnych komputerów klasy PC. Posiadamy nie tylko wieloletnie doświadczenie w naprawie i diagnozie komputerów ale mamy również nabyte przez lata praktyki wysokie kwalifikacje, i posiadamy niezbędny sprzęt do diagnozy sprzętu komputerowego.

Potrzebujesz instalacji systemu operacyjnego Microsoft Windows lub Mac OS X na komputerach firmy Apple®?Jesteś zadowolony ze swojego Maca, ale chciałbyś dodać więcej pamięci lub zwiększyć pojemność dysku twardego bez utraty danych, a nie wiesz jak to zrobić,Jesteś zadowolony ze swojego komputera, ale chciałbyś dodać więcej pamięci lub zmienić dysk twardy na bardziej pojemny bez utraty danych, a nie wiesz jak to zrobić?Review Android Smartphone

Chcesz zwiększyć chłodzenie w obudowie komputera bądź zmienić chłodzenie karty graficznej?

Nasz serwis komputerów Rookers Computers zajmie się tym najlepiej jak tylko potrafi! Znajdziemy także lekarstwo na problemy techniczne z Twoim komputerem firmy Apple lub PC. Postaramy się rozwiązać także problemy ze stabilnością Twojego Macintosha, jeśli takowe występują, konfiguracja kopii zapasowych Twoich danych to także nie problem. Mac oraz PC nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Nasz serwis komputerowy podchodzi do naprawy komputerów zawsze z jak najlepszym podejściem oraz zaangażowaniem.

W naprawa komputerów Częstochowa Rookers Computers otrzymasz diagnozę usterki w możliwie krótkim czasie – zależnie od uszkodzeń w sprzęcie oraz naprawę opierającą się na nowych, markowych podzespołach.

Zapomnienie hasła i odzyskiwanie danych z naszego komputera to dla wielu nie lada wyzwanie.

Najbardziej podstawową formą ochrony naszych danych jest stosowanie haseł na kontach użytkowników, rzadziej do sytemu BIOS. Niektórzy użytkownicy aby zabezpieczyć swoje dane używają jako formy zabezpieczenia zewnętrznego klucza, który jest wpinany w port USB co uniemożliwia włączenie systemu operacyjnego na naszym komputerze/laptopie bez jego obecności w porcie USB.
Jeśli zdarzy się, że zapomnicie hasła to nie martwcie się ponieważ nasz serwis komputerów częstochowa oferuje wsparcie techniczne i pomoc w formie usługi informatyczne częstochowa, podczas których odzyskamy lub usuniemy hasło do zablokowanego systemu.

Jako serwis komputerowy częstochowa mogą Państwo także liczyć na wsparcie techniczne:

* Pomoc przy wyborze nowego komputera lub laptopa

*Doradzamy Państwu jakie oprogramowanie używać na komputerze (System operacyjny, antywirus, edytory tekstowe, przeglądarki www oraz inne)

*Modernizacja komputerów, upgrade, odmulanie i zwiększenie wydajności (wymiana pamięci RAM, przyspieszanie, wymiana dysków na SSD, optymalizacja chłodzenia, aktualizacje BIOS)

*Doradzimy Państwu telefoniczne, prowadzimy także pomoc zdaną dla Naszych obecnych oraz nowych klientów.

*Konfigurujemy sieci lan oraz wi-fi, konfigurujemy rutery, modemy

*Podłączymy do  Państwa komputera urządzenia peryferyjne takie jak drukarki czy skanery itp.

*Prowadzimy sprzedaż nowych stacjonarnych komputerów do gier, multimediów czy typowej pracy biurowej.

*Odzyskujemy skasowane dane z uszkodzonych dysków twardych, pamięci Flash (pen drive)czy kart do aparatów.